Infolinka Po - Pá: 9.00 - 17.00

Domácnosti

Nechceme Vás teď jen jednou přesvědčit k podpisu smlouvy. Naším cílem je Vaše spokojenost a vzájemná důvěra, které Vás u nás udrží po řadu let.

Garantujeme nižší cenu elektřiny, než dominantní dodavatel na příslušném distribučním území po celou dobu trvání smlouvy.

ŽÁDNÉ aktivační, vstupní ani jiné skryté poplatky.

Pokud by po Vás stávající dodavatel elektřiny nebo plynu požadoval sankční poplatky za přechod k jinému dodavateli, pak Vás na to upozorníme a se změnou počkáme. Nechceme, abyste platili cokoliv navíc. Věříme, že naše férové jednání oceníte v budoucnu.

Doporučujeme ponechat stejnou výši záloh, abyste přesně viděli rozdíl, kolik s námi za elektřinu a plyn ušetříte.

Nechte si zpracovat nezávaznou nabídku. Kromě zajímavé ceny Vám tak i zkontrolujeme, zda máte správně nastavenu distribuční sazbu (problém každého 4. zákazníka).

Potřebujeme k tomu zaslat následující údaje:

Elektřina poslední vyúčtování (faktura)
Plyn poslední vyúčtování (faktura)


Jak zaslat údaje pro zpracování nabídky?

Jsem velkoodběratel?

Velkoodběratel elektrické energie je fyzická či právnická osoba, která je připojená k distribuční síti na hladině VN a VVN prostřednictvím vlastní, pronajaté nebo cizí trafostanice.

Velkoodběratel plynu je fyzická či právnická osoba, jejíž odběrné plynové zařízení je připojeno k přepravní nebo distribuční soustavě a jejíž roční odběr v odběrném místě přesahuje 4 200 MWh.

© 2012 - Copyright SOLIDIS