Infolinka Po - Pá: 9.00 - 17.00

Proč zvolit naši společnost?

Zarovky

Transparentnost ŽÁDNÉ aktivační, vstupní ani jiné skryté poplatky.
DOPORUČUJEME ponechat stejnou výši záloh, abyste přesně viděli rozdíl, kolik s námi za elektřinu a plyn ušetříte.
Čistá historie Náš vlastník nikdy v minulosti nepůsobil v žádné firmě, která by dnes byla v konkurzu, úpadku či likvidaci. Stejně tak nikde nezanechal žádné dluhy, nečelil exekuci, ani nebyl odsouzen pro trestný čin. Všechny společnosti, které v minulosti založil, dodnes fungují a řádně plní povinnosti určené právním řádem České republiky.
Jsme na Vaší straně Nechceme Vás teď jen jednou přesvědčit k podpisu smlouvy. Naším cílem je Vaše spokojenost, která Vás u nás udrží po řadu let. Pokud si nás vyberete, uděláme pro Vás maximum, abyste se k nám příště vrátili.
Solidnost Pokud by po Vás stávající dodavatel elektřiny nebo plynu požadoval sankční poplatky za přechod k jinému dodavateli, pak Vás na to upozorníme a se změnou počkáme. Nechceme, abyste platili cokoliv navíc. Věříme, že naše férové jednání oceníte v budoucnu.
Garance nižší ceny Garantujeme nižší cenu elektřiny, než dominantní dodavatel na příslušném distribučním území po celou dobu trvání smlouvy.
Odlišnost od konkurence Nejsme pouze obchodníci s elektřinou, ale dokážeme ji i vyrobit a tím poskytnout zákazníkovi velmi atraktivní podmínky.
Pomáháme Podporujeme Základní školu a Praktickou školu SVÍTÁNÍ, o.p.s z Pardubic (v čem konkrétně).

„VAŠE DŮVĚRA NÁS ZAVAZUJE“

© 2012 - Copyright SOLIDIS